Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie

OFICYNA WYDAWNICZA SGH NA WARSZAWSKICH TARGACH KSIĄŻKI

2016-04-27 kategoria: inne targi wydawnicze 

Rok 2016 przynosi środowisku akademickiemu i naukowemu już 10. edycję Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Oczywiście Oficyna Wydawnicza SGH również uczestniczy w tej prestiżowej imprezie. W tym roku naszą ofertę wydawniczą zaprezentujemy na stoisku nr 74/BC. Serdecznie zapraszamy po cenną wiedzę za niewielką cenę – rabaty już od 20%.

Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA odbywają się w ramach Warszawskich Targów Książki, które już od 3 lat goszczą na Stadionie Narodowym (PGE Narodowy w Warszawie). Tegoroczne będą trwały od 19 do 22 maja.
 

 

plakat.jpg

Jak co roku Targom towarzyszą liczne imprezy branżowe, w tym konkursy poświęcone książce. Oficyna Wydawnicza SGH w 2016 roku zgłosiła następujące publikacje do konkursów:

KONKURS NA NAJLEPSZĄ KSIĄŻKĘ AKADEMICKĄ I NAUKOWĄ „ACADEMIA”:

 

KONKURS „ECONOMICUS” ZA NAJLEPSZĄ KSIĄŻKĘ EKONOMICZNĄ (organizowany przez „Dziennik – Gazetę Prawną”) w kategorii „najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną”:

Już wiemy, że publikacja Zachowania polskich grup kapitałowych w czasach kryzysu pod red. Zbigniewa Dworzeckiego i Wioletty Mierzejewskiej przeszła przez pierwszy etap konkursu ECONOMICUS i znalazła się w gronie nominowanych, z których bezpośrednio zostanie wyłoniony zwycięzca kategorii „najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną”. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zachowania_dworzecki_mierzejewski.jpg

     

Archiwum