Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Oficyna Wydawnicza : Oficyna Wydawnicza | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Oficyna Wydawnicza
 

 Oficyna Wydawnicza

 
 

Oficyna Wydawnicza SGH  proponuje publikacje z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, w tym ekonometrii, nauk matematycznych, zarządzania, marketingu, finansów i bankowości czy statystyki, a także nauk humanizujących, jak filozofia, socjologia, prawo i stosunki międzynarodowe.
 
Autorzy wydający tu prace są uznanymi autorytetami środowiska naukowego, dlatego wiedza przekazywana na kartach książek jest tak cenna dla studentów, służąc jednocześnie pogłębieniu wiedzy biznesmenów, polityków i menedżerów różnych szczebli zarządzania​
 

 Informacje

 

Inwentaryzacja magazynu Oficyny Wydawniczej SGH

Uprzejmie informujemy, że w dniach 7–19 listopada br. przeprowadzamy inwentaryzację magazynu książek. W tym terminie zostanie wstrzymana realizacja zamówień internetowych i wszelkie operacje magazynowe. Przepraszamy za utrudnienia.

więcej

Księgarnia stacjonarna OW nieczynna 21-23 listopada 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21-23 listopada br. księgarnia stacjonarna SGH będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej

Księgarnia stacjonarna OW SGH nieczynna 31.10 i 02.11.2018r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 31 października br. oraz 2 listopada br. księgarnia stacjonarna Oficyny Wydawniczej SGH będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy 5 listopada w godz. 10.00-16.00.

więcej

Oficyna Wydawnicza na 22. Międzynarodowych Targach Książki

Oficyna Wydawnicza SGH zaprasza na 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 25-28 października br., a zwłaszcza na stoisko B 29 w hali „Dunaj”, na którym zaprezentujemy nasze nowości i zapowiedzi wydawnicze. Na pierwszych 10 osób, które zgłoszą się do Księgarni Oficyny Wydawniczej, czekają bezpłatne wejściówki na Targi.

więcej

25% rabatu dla studentów SGH w październiku w księgarni OW

Zapraszamy studentów SGH do księgarni stacjonarnej Oficyny Wydawniczej (budynek główny, parter) po książki i podręczniki w atrakcyjnych cenach! Na wszystkich czeka 25% rabat. Promocja trwa od 1 do 31 października br.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Szef jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.