Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Kontakt : Kontakt – Dział Zamówień Publicznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Zamówień Publicznych - Kontakt
 

 Kontakt

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Zamówień i Logistyki
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa​​

 

 pracownicy

 

mgr Izabela Wyżgowska
kierownik
budynek G, pok. 420
e-mail: iwyzgo@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 7835



 

mgr inż. Ewa Wojdak
zastępca kierownika
budynek G, pok. 043
e-mail: Ewa.Wojdak@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9664



 

mgr Adriana Regulska - Cegiełka
radca prawny
e-mail: aregul@sgh.waw.pl

mgr Agnieszka Cichocka-Marston
starszy specjalista
budynek G, pok. 045
e-mail: acicho@sgh.waw.pl

t​el.: +48 22 564 9669

mgr Urszula Kurek
starszy specjalista
budynek G, pok. 420
e-mail: ukurek@sgh.waw.pl

tel.: +48 22 564 7836

mgr Bartłomiej Perzyński
starszy specjalista
budynek G, pok. 045
e-mail: bperzy@sgh.waw.pl

tel.: +48 22 564 7839



Sylwia Czuluk
specjalista
budynek G, pok. 044 (ma​gazyn)
e-mail: Sylwia.Czuluk@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9583

Anna Poruszek
specjalista
budynek G, pok. 044 (magazyn)
e-mail: Anna.Poruszek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9584


Bartłomiej Kotecki
samodzielny referent (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Bartlomiej.Kotecki@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 8645

Wojciech Nikścin
starszy specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: wojciech.nikscin@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9650

Marcin Pawłowski
specjalista (zakupy)
budynek G, pok 043
e-mail: Marcin.Pawłowski@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9665

Jacek Powierża
specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Jacek.Powierza@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9608

Rafał Wawryło
samodzielny referent (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Rafal.Wawrylo@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9688

Marcin Ziętek
starszy specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Marcin.Zietek@sgh.waw.pl
tel: +48 22 564 9585

Stanisław Żebrowski
specjalista (zakupy)
budynek G, pok. 043
e-mail: Stanislaw.Zebrowski@sgh.waw.pl