Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Praca magisterska : Odbiór dyplomu
Dziekanat Studium Magisterskiego - Praca magisterska
 

 odbiór dyplomu

 
Szanowni Absolwenci,
 
Uprzejmie informujemy, że dyplomy będą do odbioru w terminie 30 dni od daty obrony.
Prosimy o odbiór dyplomu w przeciągu 3 miesięcy od daty obrony, ponieważ po tym terminie Państwa akta osobowe mogą być przekazane do Archiwum. 
 
Dyplom można odebrać osobiście w Dziekanacie w po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin i zachowaniu wszelkich środków ostrożności., po okazaniu dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W celu odebrania dyplomu należy przynieść ze sobą:
UWAGA: 
W związku z obecną sytuacją istnieje możliwość uzyskania karty obiegowej drogą elektroniczną. W tym celu należy wypełnić formularz karty obiegowej i przesłać go na adres dsm w domenie sgh.waw.pl. Potwierdzeniem uregulowania zobowiązań wobec Biblioteki SGH zajmie się Dziekanat SM.
  • Potwierdzenie wpłaty 60 zł (za dyplom) + 40 zł (za odpis w języku obcym, jeżeli Państwo go zamówili). Wpłaty należy dokonać na indywidualny nr konta widoczny w Wirtualnym Dziekanacie (w tytule przelewu prosimy podać nr albumu) – o ile nie zostało złożone wcześniej. Studenci, którzy podpisali umowę w roku akademickim 2019/2020 wnoszą opłatę tylko za dodatkowy odpis w języku obcym - 20 zł (Zarządzenie Rektora nr 18 z dnia 8.05.2019 r.).
Wraz z dyplomem ukończenia studiów II stopnia wydawane jest świadectwo dojrzałości jak i dyplom z poprzedniej uczelni, o ile dokumenty te zostały złożone w procesie rekrutacji. 

UWAGA:
W związku z obecną sytuacją istnieje możliwość uzyskania dyplomu drogą pocztową (wysyłka może być zrealizowana na terytorium RP za pośrednictwem Poczty Polskiej). W tym celu należy wysłać na adres pocztowy Dziekanatu wniosek o przesłanie dyplomu wraz z suplementem.

Wydanie dyplomu osobie trzeciej jest możliwe wyłącznie po dostarczeniu przez nią upoważnienia notarialnego lub wcześniej złożonego osobiście upoważnienia według poniższego wzoru (upoważnienie zostaje w aktach):
 
 
 

 masz pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ