Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dla studentów I semestru : Deklaracje semestralne
Dziekanat Studium Magisterskiego - Dla studentów I semestru
 

 Deklaracje semestralne I semestr

 

Deklaracje semestralne, czyli system wyborów przedmiotów, to jedna z najważniejszych spraw administracyjnych, jakie muszą Państwo opanować. Od sprawnego i terminowego składania deklaracji semestralnych zależy bowiem, czy zapiszą się Państwo na wybrane przedmioty. Przypominamy, że w SGH obowiązują wyłącznie zapisy przez Wirtualny Dziekanat.  

Aby ułatwić Państwu korzystanie z systemu deklaracji semestralnych w Wirtualnym Dziekanacie przygotowaliśmy dla Państwa: 

  • Instrukcję techniczną – jak należy zapisywać się na zajęcia (jest to przykład, prosimy nie kierować się linkami w tym pliku)
  • Instrukcję merytoryczną – instrukcja na rok akademicki 2020/21 – na co należy się zapisać (część przedmiotów w I semestrze jest obowiązkowa)
  • Konwersatorium z ekonomii – szczegółowe informacje na rok akademicki 2020/2021 dostępne są w instrukcji Dziekana​​​, załącznik nr 1

Dokładne godziny otwarcia systemu są podane w Harmonogramie deklaracji

UWAGA:
Od 30 września 2020 r. będzie uruchomiona dodatkowa tura zapisów na przedmioty "Zapis za zgodą wykładowcy". Studenci pierwszego semestru również będą mogli wziąć w niej udział.

Informacje dotyczące loginów oraz haseł do Wirtualnego Dziekanatu otrzymają Państwo na adresy mailowe podane przez Państwa w formularzu rekrutacyjnym.