Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dziekanat Studium Magisterskiego :
Dziekanat Studium Magisterskiego

III Konkurs na prace magisterskie z zakresu rozwoju obszarów

2021-06-09 kategoria: informacja 

​Szanowni Państwo,

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają serdecznie do udziału w III edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich z dziedziny nauk społecznych. Do Konkursu można zgłaszać prace w języku polskim lub angielskim, których obrona odbyła się w roku kalendarzowym 2019 i 2020.

Zgłaszane mogą być wyłącznie prace magisterskie z zakresu problematyki rozwoju obszarów wiejskich z dziedziny nauk społecznych z następujących dyscyplin: ekonomia i finanse, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o komunikacji społecznej i mediach, nauki o polityce i administracji, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki prawne, nauki socjologiczne.

W wyniku postępowania konkursowego przyznane zostaną następujące
nagrody:
·      I miejsce - 3 000 zł
·      II miejsce - 2 000 zł
·      III miejsce - 1 000 zł.

Prace prosimy nadsyłać w terminie do  21 czerwca 2021 roku. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o upowszechnienie informacji o konkursie oraz udostępnienie na stronie internetowej i/lub profilu facebook Państwa Uczelni linku do konkursu dostępnego na fanpage'u naszego Instytutu:
https://www.facebook.com/irwirpan/posts/3943121642446874.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
http://www.irwirpan.waw.pl/778/633/konkurs-na-prace-magisterska-2021. W sprawach organizacyjnych zapraszamy do kontaktu mailowego konkurs.mgr@irwirpan.waw.pl.

Archiwum