Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Odbiór dyplomu : Zasady składania prac licencjackich – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Odbiór dyplomu
 

 Odbiór dyplomu licencjata

 

Uczelnia ma 30 dni (liczone od dnia obrony) na przygotowanie dyplomu, natomiast Państwo powinni odebrać go najpóźniej w ciągu 3 miesięcy.

 
Dyplomy obronione do końca 2019 r. są przekazane do Archiwum SGH. Ich odbiór należy zgłaszać mailowo na adres akurzep@sgh.waw.pl.


 

Szanowni Absolwenci,

 
absolwent ma prawo wystąpienia o przesłanie zaświadczenia o odbytej obronie i jej wyniku.

Wnioski w tej sprawie można kierować mailowo na adres asystenta toku nie wcześniej niż 7 dni roboczych po zakończonej obronie, z adresu mailowego w domenie SGH, na który odsyłana jest po jej przygotowaniu zeskanowana wersja zaświadczenia. 

 

 

W dziekanacie zostały przygotowane dyplomy studentów, którzy obronili pracę licencjacką do 13 czerwca 2022 r. włącznie.

 

Uwaga Absowlenci SGH obronieni po 1.10.2019: w rekrutacji 2021/2022 nie musicie wgrywać do ISR skanu dyplomu/zaświadczenia o ukończeniu studiów SGH – uczelnia wgra Wasz skan dyplomu z elektroniczną pieczęcią SGH.
 

 
UWAGA:
W związku z obecną sytuacją istnieją dwie możliwości uzyskania dyplomu:
 

  • ​​osobiście w dziekanacie po wcześniejszym zapisie przez system na konkretny termin i zachowaniu wszelkich środków ostrożności. ​Do odbioru należy okazać dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).​

  • drogą pocztową (wysyłka może być zrealizowana na terytorium RP za pośrednictwem Poczty Polskiej). W tym celu należy wysłać do Dziekanatu wniosek o przesłanie dyplomu wraz z suplementem (skan na adres  dsl@sgh.waw.pl z poczty uczelnianej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej)
 Kartę obiegową potwierdza w bibliotece dziekanat.

 
Dyplom odbiera osobiście absolwent lub osoba przez niego upoważniona notarialnie.