Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Odbiór dyplomu : Zasady składania prac licencjackich – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Odbiór dyplomu
 

 Odbiór dyplomu licencjata

 

Uczelnia ma 30 dni (liczone od dnia obrony) na przygotowanie dyplomu, natomiast Państwo powinni odebrać go najpóźniej w ciągu 3 miesięcy.

 
Dyplomy obronione do końca 2019 r. są przekazane do Archiwum SGH. Ich odbiór należy zgłaszać mailowo na adres akurzep@sgh.waw.pl.


 

Szanowni Absolwenci,

 
absolwent ma prawo wystąpienia o przesłanie zaświadczenia o odbytej obronie i jej wyniku.

Wnioski w tej sprawie można kierować mailowo na adres asystenta toku nie wcześniej niż 7 dni roboczych po zakończonej obronie, z adresu mailowego w domenie SGH, na który odsyłana jest po jej przygotowaniu zeskanowana wersja zaświadczenia. 

 

 

W dziekanacie zostały przygotowane dyplomy studentów, którzy obronili pracę licencjacką do 30 lipca 2021 r. włącznie.

 

Uwaga Absowlenci SGH obronieni po 1.10.2019: w rekrutacji 2021/2022 nie musicie wgrywać do ISR skanu dyplomu/zaświadczenia o ukończeniu studiów SGH – uczelnia wgra Wasz skan dyplomu z elektroniczną pieczęcią SGH.
 

 
UWAGA:
W związku z obecną sytuacją istnieją dwie możliwości uzyskania dyplomu:
 
  • ​w wyjątkowych sytuacjach w dziekanacie,  po wcześniejszym zapisie przez system na konkretny termin i zachowaniu wszelkich środków ostrożności. ​Do odbioru należy okazać dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).
 
Z uwagi na ograniczoną obsługę studentów w dziekanacie, sugerujemy wysłanie dyplomu pocztą. 


Kartę obiegową potwierdza w bibliotece dziekanat.

 
Dyplom odbiera osobiście absolwent lub osoba przez niego upoważniona notarialnie.

 

UWAGA, z opłaty za dyplom zwolnieni są studenci przyjęci na płatne studia stacjonarne na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich (Art. 43 ust. 3 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym). Z opłaty za odpis(y) dyplomu w jęz. angielskim zwolnieni są ponadto wszyscy studenci studiów anglojęzycznych (Zarządzenie Rektora nr 15 z 25.04.2014).