Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Odbiór dyplomu : Zasady składania prac licencjackich – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Odbiór dyplomu
 

 Odbiór dyplomu licencjata

 

Uczelnia ma 30 dni (liczone od dnia obrony) na przygotowanie dyplomu, natomiast Państwo powinni odebrać go najpóźniej w ciągu 3 miesięcy.

 
Dyplomy obronione do końca 2018 r. są przekazane do Archiwum SGH. Ich odbiór należy zgłaszać mailowo na adres akurzep@sgh.waw.pl.

 

W dziekanacie zostały przygotowane dyplomy studentów, którzy obronili pracę licencjacką  do 27 maja 2020 r. włącznie.

 

Szanowni Absolwenci,

dyplom i suplement przygotowywane są w zwykłym trybie, przy czym odbiór dyplomu możliwy jest dopiero po zniesieniu ograniczeń mobilności związanych z epidemią.

W szczególnych przypadkach student ma prawo wystąpienia o przesłanie zaświadczenia o odbytej obronie i jej wyniku.

Wnioski w tej sprawie można kierować mailowo na adres dsl@sgh.waw.pl nie wcześniej niż 7 dni roboczych po zakończonej obronie, z adresu mailowego w domenie SGH, na który odsyłana jest po jej przygotowaniu zeskanowana wersja zaświadczenia. 
 
 
UWAGA:
W związku z obecną sytuacją istnieją dwie możliwości uzyskania dyplomu:
 
 
  • ​w dziekanacie po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym na adres dsl@sgh.waw.pl. Formularz karty obiegowej należy przesłać na adres dsl@sgh.waw.pl. Po potwierdzeniu uregulowania zobowiązań wobec Biblioteki SGH, Dziekanat SL wyśle wiadomość do Państwa z potwierdzeniem odbioru dyplomu 

    Osoby, które mają możliwość odbioru osobistego, zapraszamy do dziekanatu po umówieniu mailowy konkretnego terminu.

 

Dyplom odbiera osobiście absolwent lub osoba przez niego upoważniona notarialnie.
 
 
 

UWAGA, z opłaty za dyplom zwolnieni są studenci przyjęci na płatne studia stacjonarne na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich (Art. 43 ust. 3 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym). Z opłaty za odpis(y) dyplomu w jęz. angielskim zwolnieni są ponadto wszyscy studenci studiów anglojęzycznych (Zarządzenie Rektora nr 15 z 25.04.2014).

  
 
 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.