Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Planowany termin obrony : Wstępny harmonogram obron – Dziekanat Studium Licencjackiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Planowany termin obrony
 

 Planowany termin obrony

 

Wstępną datę obrony można sprawdzić logując się do Planowanego harmonogramu egzaminów dyplomowych w lipcu 2022​ (aktualizacja: 21.06.2022 r.). za pomocą loginu i hasła do poczty SGH, wyszukiwanie odbywa się poprzez wpisanie numeru albumu.

Prosimy o bieżące sprawdzanie wstępnego harmonogramu egzaminów dyplomowych - terminy mogą ulec zmianie.

Szczegółowe harmonogramy obron prac licencjackich z imiennym wykazem studentów składających egzamin licencjacki, obowiązujące ich godziny egzaminu oraz numery sal obron będą zamieszczone na stronie internetowej i przesyłane na pocztę w domenie @sgh.waw.pl na tydzień przed planowym terminem obrony.

 

Potwierdzenie terminu egzaminu licencjackiego następuje w zakładce OSTATECZNY TERMIN OBRONY po uzyskaniu przez studenta absolutorium. Prosimy o sprawdzanie w USOSweb lub Wirtualnym Dziekanacie czy wszystkie oceny po zakończonym I terminie letniej sesji egzaminacyjnej są poprawne i terminowo wprowadzone. Pytania i wątpliwości prosimy kierować do asystentów toku.