Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Zapomoga : Generowanie wniosku o stypendium w USOSWEB
Zapomoga
 

 Generowanie wniosku o stypendium w USOSWEB

 
UWAGA:

Wypełniając wniosek w USOS należy podać wszystkie kierunki na wszystkich uczelniach poza SGH (również za granicą), na których kiedykolwiek się studiowało / posiadało status studenta, nawet jeśli okres studiowania trwał tylko kilka dni, tygodni, czy 1 miesiąc, nawet jeśli nie uczęszczało się na zajęcia  i było się skreślonym.

Weryfikacja danych o kierunkach podanych przez studenta z ogólnopolskim systemem POL-on nastąpi na początku przyszłego roku. Osoby, które nie podadzą wszystkich kierunków we wniosku, będą miały wznowione postępowanie, a w przypadku przekroczenia łącznego okresu przysługiwania świadczeń, o którym mowa w art. 93 ust. 4-5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce  - odebrane świadczenie.1. Aby wygenerować wniosek, należy najpierw uzupełnić numer rachunku bankowego w zakładce:

Dla studentów - Moje studia - Stypendia - Konto bankowe studenta
2. Następnie należy wygenerować wniosek o zapomogę:

Dla wszystkich - Wnioski - lista wniosków - wnioski, które można złożyć w Twojej jednostce - Wniosek o zapomogę

Podczas generowania wniosku należy wgrać w systemie USOS wymagane dokumenty-załączniki.
   
3. Wniosek o zapomogę należy wydrukować i podpisać (jeśli będzie składany pocztą lub osobiście), bądź też zapisać jako plik pdf, jeśli będzie składany jako plik pdf przez ePUAP.

4. Wniosek o zapomogę musi być wydrukowany / zapisany jako plik pdf bez znaku wodnego "NIEZATWIERDZONE", tzn. należy go wydrukować / zapisać dopiero po kliknięciu przycisku "ZAREJESTRUJ". Wnioski z napisem "NIEZATWIERDZONE" nie będą przyjmowane oraz rozpatrywane!