Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dla osób z niepełnosprawnościami : Generowanie wniosku o stypendium w USUSWEB
Dla osób z niepełnosprawnościami
 

 Generowanie wniosku o stypendium w USOSWEB

 
Wnioski o stypendium dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2021/22 można nadal składać na zasadach § 10 ust. 3 Regulaminu świadczeń dla studentów.

Rekomendowany sposób składania wniosku: pocztą lub przez ePUAP.

UWAGA:

Wypełniając wniosek w USOS należy podać wszystkie kierunki na wszystkich uczelniach poza SGH (również za granicą), na których kiedykolwiek się studiowało / posiadało status studenta, nawet jeśli okres studiowania trwał tylko kilka dni, tygodni, czy 1 miesiąc, nawet jeśli nie uczęszczało się na zajęcia  i było się skreślonym.

Weryfikacja danych o kierunkach podanych przez studenta z ogólnopolskim systemem POL-on nastąpi na początku przyszłego roku. Osoby, które nie podadzą wszystkich kierunków we wniosku, będą miały wznowione postępowanie, a w przypadku przekroczenia łącznego okresu przysługiwania świadczeń, o którym mowa w art. 93 ust. 4-5 i 7 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce  - odebrane stypendium.

1. Aby wygenerować wniosek, należy najpierw uzupełnić numer rachunku bankowego w zakładce:

Dla studentów - Moje studia - Stypendia - Konto bankowe studenta
2. Następnie należy wygenerować wniosek:

Dla wszystkich - Wnioski - Lista wniosków - Wwnioski, które można złożyć w Twojej jednostce - Wniosek o stypendium dla osób niepełnosprawnych

3. Wniosek składany pocztą lub osobiście należy wydrukować i podpisać. W przypadku wysyłki wniosku przez ePUAP nie trzeba go drukowac i ręcznie podpisywać - należy go jedynie zapisac jako plik pdf.

4. Wniosek musi być wydrukowany lub zapisany jako plik pdf bez znaku wodnego "NIEZATWIERDZONE", tzn. wniosek należy wydrukować/zapisać dopiero po kliknięciu przycisku "ZAREJESTRUJ".
Wnioski z napisem "NIEZATWIERDZONE" nie będą przyjmowane oraz rozpatrywane!