Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Młodzi projektują zarządzanie :
Biuro ds. Funduszy Europejskich - Realizowane projekty - Młodzi projektują zarządzanie

Warsaw Słoics w finale konkursu Ernst & Young

2014-02-06 kategoria: informacja 

W finale konkursue Ernst & Young Financial Challenger X wezmą udział studenci SGH. ​Po pierwszej części konkursu (test on-line), do której zgłosiło się ponad 600 drużyn z całej Polski wyłoniono uczestników kolejnych etapów. W drugim etapie znalazło się już tylko 66 drużyn. Kolejne etapy konkursu wyłoniły ścisłą czołówkę, 11 drużyn, w tym drużynę Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, które zmierzą się w dn. 24-25 kwietnia w finale.

 

Po pierwszej części konkursu (test on-line), do której zgłosiło się ponad 600 drużyn z całej Polski, wyłoniono uczestników kolejnych etapów. W drugim etapie znalazło się już tylko 66 drużyn. Kolejne etapy konkursu wyłoniły ścisłą czołówkę – 11 drużyn, w tym cztery ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Finał odbędzie się 24 i 25 kwietnia.

Szkołę Główną Handlową w Warszawie reprezentować będą 4Professionals, Miliony Monet, Warsaw Słoics i Zielona Gęś.

4Professionals startuje w składzie: Andrzej Kardasz, Bartłomiej Kutyła, Grzegorz Podolski (studenci SGH) oraz Krzysztof Jastrzębski (Politechnika Warszawska).

Zespół Miliony Monet tworzą Jakub Brańka, Tomasz Lenart, Tomasz Nisztuk i Tomasz Starakiewicz. Wszyscy studiują na V roku kierunku finanse i rachunkowość. Wszyscy oprócz Jakuba są też studentami programu CEMS Master's in International Management.

Studenci wcielili się w rolę doradców transakcyjnych. Ich zadaniem było przygotowanie krótkich dokumentów informacyjnych o spółkach z branży producentów słodyczy. Następnie musieli przeprowadzić prezentację menedżerską o jednej ze spółek dla funduszu private equity.

Szkołę Główną Handlową w Warszawie reprezentować będą Warsaw Słoics, studenci trzeciego roku studiów licencjackich SGH w składzie:

  • Maciej Michalak - kierunek Management, absolwent lingwistyki stosowanej,
  • Grzegorz Leśko - kierunek Management,
  • Paweł Surtel - kierunek MIESI,
  • Karol Marczewski - kierunek finanse i rachunkowość, realizuje równoległe studia w UW.

Motto zespołu: Think out of the jar!

Informacje o etapach konkursu

Archiwum