Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów :
Dział Obsługi Projektów

SPOTKANIE WS. H2020 NAUKA Z UDZIAŁEM I DLA SPOŁECZEŃSTWA

2019-08-28 kategoria: informacja spotkanie 

W dniach 14-15 października 2019 r. odbędą się w Warszawie dzień informacyjny połączony ze spotkaniem brokerskim dla obszaru Nauka z udziałem społeczeństwa i dla społeczeństwa (SwafS). Oba wydarzenia mają wspomóc wszystkich zainteresowanych udziałem w ostatnim konkursie w tym obszarze, który zostanie otwarty 10 grudnia 2019 r.

Wydarzenie organizuje międzynarodowa sieć punktów kontaktowych w obszarze SwafS – SiS.net. W trakcie pierwszego dnia zaprezentowana zostanie tematyka zbliżającego się konkursu w obszarze SwafS oraz praktyczne wskazówki związane z procesem przygotowania wniosku i jego oceną. W tym dniu zaplanowana jest także prezentacja założeń związanych z nowym programem ramowym Horyzont Europa.

W drugim dniu spotkania pojawią się prezentacje projektów, które są obecnie realizowanie w obszarze SwafS i mogą mieć znaczenie przy opracowywaniu nowych wniosków. Tego dnia koordynatorzy aktywnie poszukujący partnerów do projektu będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu na projekt (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia).

Rejestracja jest otwarta do 8 października br. i dostępna jest na stronie wydarzenia.

Archiwum