Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

MINIATURA NCN – „małe granty” ruszają po raz drugi

Badania pilotażowe, konsultacje, konferencje – te i inne działania naukowe będą mogli sfinansować polscy badacze w ramach konkursu MINIATURA 2.

więcej

Rozmowy kwalifikacyjne ETIUDA 6, SONATINA 2 i UWERTURA 2

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło dokładne terminy rozmów kwalifikacyjnych w ramach konkursów ETIUDA 6, SONATINA 2 i UWERTURA 2. Wnioskodawcy zaproszeni są na rozmowy w czerwcu i lipcu do siedziby NCN w Krakowie.

więcej

NCN we współpracy z Chinami zapowiada nowy konkurs

Narodowe Centrum Nauki podpisało dzisiaj w Pekinie porozumienie (Memorandum of Understanding) z National Natural Science Foundation of China (NSFC). Jego efektem będzie bilateralny konkurs na polsko-chińskie projekty badawcze z zakresu badań podstawowych.

więcej

Warsztaty dla wnioskodawców - Dni NCN maj 2018 w Gdańsku

W ramach tegorocznych Dni Narodowego Centrum Nauki w Gdańsku odbędą się warsztaty z przygotowywania wniosków o finansowanie projektów badawczych.

więcej

Ogłoszenie konkursów OPUS 15 i PRELUDIUM 15

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkursy OPUS 15 i PRELUDIUM 15. W ramach pierwszego z nich naukowcy mogą ubiegać się o finansowanie projektów badawczych. W drugim swoją szansę na kierowanie projektem badawczym mają osoby rozpoczynające karierę naukową nieposiadające stopnia naukowego doktora. Do zdobycia jest 330 mln zł.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.