Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.


 

Pracujemy zdalnie!

Pracownicy Działu Obsługi Projektów będą pracować w systemie rotacynym, polegającym na pracy w siedzibie Uczelni oraz pracy zdalnej, poza jej siedzibą.  Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną na dotychczasowe służbowe numery stacjonarne (połączenia przychodzące zostały przekierowane).
 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym interesantom oraz pracownikom ADOP, nasza obecność w biurze będzie ograniczona do niezbędnego minimum zapewniającego ciągłość działania jednostki. 

Prosimy o ograniczenie wizyt do sytuacji niezbędnych, jak np. podpisanie umów. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z nami, prosimy o ustalanie terminów wizyt z opiekunami projektów.

 
 

 Informacje

 

KONKURS NA PARTNERA DO PROJEKTU POWER UCZELNIA DOSTĘPNA III

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przedłuża termin do 22.06.2021 r. na składnie ofert w konkursie na wybór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu unijnego w ramach konkursu POWER „Uczelnia dostępna III”.

więcej

NCN rozstrzyga wyniki flagowego konkursu OPUS

– To są być może najlepiej zainwestowane pieniądze w polską naukę, na badania na najwyższym poziomie, przyznawane w najbardziej konkurencyjnym systemie, jaki w naszym kraju istnieje. mówi prof. Zbigniew Błocki, dyrektor Narodowego Centrum Nauki.

więcej

NAWA - Wspólne projekty badawcze między Polską a Austrią

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA (Polska) oraz Österreichs Agentur für Bildung und Internationalisierung (Austria) zapraszają do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Austrii. Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez uprawnionych Wnioskodawców z Polski i partnerów z Austrii.

więcej

Granty Interwencyjne NAWA - otwarty nabór wniosków

Ogłoszona została druga edycja programu Granty Interwencyjne NAWA. W programie przewiduje się dofinansowanie nawet do 300 tys. zł dla projektów, których realizacja przyczyni się do rozwiązania bieżących, kluczowych dla społeczeństwa, problemów naukowych.

więcej

Zapowiedź konkursu na badania NCN dla naukowców zza granicy

Program POLONEZ BIS, współfinansowany w ramach grantu Marie Skłodowska-Curie COFUND, jest skierowany do naukowców przyjeżdżających z zagranicy. W trzech naborach, z których pierwszy już za pół roku, Narodowe Centrum Nauki zrekrutuje 120 wybitnych naukowców, którzy przeprowadzą się do Polski na 24 miesiące, aby realizować swoje badania podstawowe. O projekty będą mogły starać się osoby posiadające doktorat lub 4-letnie doświadczenie badawcze, które w ciągu 3 lat przed dniem ogłoszenia konkursu przynajmniej 2 lata mieszkały i pracowały poza Polską.

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki