Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Prof. Jakub Growiec odbierze nagrodę NCN za 2020 rok

Nagroda Narodowego Centrum Nauki to wyróżnienie dla młodych uczonych, przyznawane za znaczące osiągnięcia w zakresie badań podstawowych, prowadzonych w Polsce. W 2020 roku wyłoniono trzech laureatów, w tym Pana prof. dr hab. Jakuba Growca. Ze względu na sytuację pandemiczną uroczystość wręczenia nagród nie mogła wówczas się odbyć.

więcej

NCN uruchamia kolejną turę konkursów

W rozdaniu do 15 grudnia br. można aplikować do konkursów OPUS, SONATA, PRELUDIUM BIS i POLONEZ BIS. Wsparcie na badania mogą otrzymać badacze i badaczki o różnym stażu i doświadczeniu, i naukowcy z zagranicy, którzy przyjadą prowadzić badania w Polsce.

więcej

Formularze wniosków OSF NCN

Informujemy, że formularze wniosków dla konkursów OPUS 22 + LAP/Weave, SONATA 17, PRELUDIUM BIS 3 i POLONEZ BIS 1 NCN zostały udostępnione w systemie ZSUN/OSF.

więcej

Program „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”

Przedmiotem programu jest wsparcie studenckich kół naukowych.

więcej

KONKURS NA PARTNERA DO PROJEKTU POWER UCZELNIA DOSTĘPNA III

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przedłuża termin do 22.06.2021 r. na składnie ofert w konkursie na wybór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu unijnego w ramach konkursu POWER „Uczelnia dostępna III”.

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki