Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.

 

 Informacje

 

Projekt „DIGITISLAM” dofinansowany w konkursie CHANSE

​Wniosek o finansowanie projektu badawczego pt. „DIGITISLAM – Cyfrowy islam w Europie: Udział muzułmanów w religijnej przestrzeni internetowej” złożony przez międzynarodowe konsorcjum, którego częścią jest polski zespół pod kierownictwem dr hab. Katarzyny Górak-Sosnowskiej, prof. SGH znalazł się wśród 7% wniosków, które uzyskały finansowanie w konkursie CHANSE Transformations: Social and cultural dynamics in the digital age! Projekt będzie realizowany z udziałem partnerów z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii i Litwy.

więcej

GOSPOSTRATEG – IX konkurs (na projekty otwarte)

NCBiR ogłosiło IX konkurs na projekty badawcze w zakresie czterech obszarów: pułapka średniego dochodu i przeciętnego produktu, pułapka braku równowagi, pułapka demograficzna, pułapka słabości instytucji.

więcej

NAWA - WSPÓLNE PROJEKTY BADAWCZE: POLSKA - NIEMCY

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłasza nabór w ramach wspólnych projektów badawczych NAWA pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec. Koordynatorem projektu musi być osoba posiadająca co najmneij stopień naukowy doktora.

więcej

NAWA - WSPÓLNE PROJEKTY BADAWCZE: POLSKA - FRANCJA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłasza nabór w ramach wspólnych projektów badawczych NAWA pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Francuską PHC Polonium. Wnioski należy składać w terminie do 30 czerwca 2022 do godziny 15:00. Koordynatorem projektu może być osoba posiadająca co najmniej stopień naukowy doktora.

więcej

NAWA: GRANTY INTERWENCYJNE

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła dwa nabory w ramach programu Granty Interwencyjne NAWA: • od 28 marca do 30 czerwca 2022 roku do godz. 15:00 • od 1 września do 15 listopada 2022 roku godz. 15:00 • lub do wyczerpania alokacji W ramach każdego z naboru Uczelnia może złożyć maksymalnie trzy wnioski. Kierownikiem projektu moze być osoba posiadająca co najmniej stopień naukowy doktora.

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki