Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.


 

Pracujemy zdalnie!

Pracownicy Działu Obsługi Projektów będą pracować w systemie rotacynym, polegającym na pracy w siedzibie Uczelni oraz pracy zdalnej, poza jej siedzibą.  Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną na dotychczasowe służbowe numery stacjonarne (połączenia przychodzące zostały przekierowane).
 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym interesantom oraz pracownikom ADOP, nasza obecność w biurze będzie ograniczona do niezbędnego minimum zapewniającego ciągłość działania jednostki. 

Prosimy o ograniczenie wizyt do sytuacji niezbędnych, jak np. podpisanie umów. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z nami, prosimy o ustalanie terminów wizyt z opiekunami projektów.

 
 

 Informacje

 

Naukowcy SGH wśród laureatów Opus i Preludium 19 NCN

Serdecznie gratulujemy naukowcom, którzy w kolejnym rozdaniu NCN pozyskali środki na swoje badania.

więcej

NCN uruchamia formularze do aktualnych konkursów

Narodowe Centrum Nauki uruchomiło formularze do wniosków konkursowych OPUS 20, OPUS 20 LAP, SONATA 16, PRELUDIUM BIS 2 i BEETHOVEN CLASSIC 4.

więcej

Nabór ekspertek i ekspertów FNP

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza 28. rundę naboru ekspertek/ekspertów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 dla Działania 4.4 „Zwiększenie potencjału kadrowego sektora B+R”, gdzie FNP pełni funkcję Instytucji Wdrażającej

więcej

Znamy laureatkę kolejnego rozdania Miniatura 4 NCN

NCN ogłosił okolejną listę rankingową dla konkursu Miniatura 4 na pojedyncze działania naukowe.

więcej

Komunikat dotyczący pracy zdalnej działu obsługi projektów

Szanowni Państwo, zgodnie z zapisami Zarządzenia Kanclerza nr 17 z dnia 30 lipca 2020 r. w sprawie organizacji prac i przebywania na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 pracownicy DOP będą pracować w systemie rotacyjnym. informujemy że wsparcie realizacji projektów będzie odbywało się w trybie zdalnym. W ogłoszeniu znajdziecie Pańśtwo szczególowe informacje.

więcej

 
 
 

 EZD - kierowanie korespondencji wewnętrznej

 

Zwracamy się z prośbą o kierowanie korespondencji w EZD

bezpośrednio 

do osób zajmujących się obsługą danego projektu, a w przypadku, gdy informacja ta nie jest znana, na ogólne konto

„SEKRETARIAT ADOP”.

 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.