Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Dział Obsługi Projektów : Dział Obsługi Projektów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dział Obsługi Projektów
 

 Dział Obsługi Projektów

 

Dział Obsługi Projektów jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie kompleksowego wsparcia w zakresie przygotowania i realizacji projektów w SGH.

Dział Obsługi Projektów, we współpracy z Działem Księgowości Projektowej, zajmuje się obsługą przedsięwzięć naukowych, badawczych, organizacyjnych i innych, finansowanych przez instytucje i programy krajowe i międzynarodowe, z wyjątkiem programów edukacyjnych współpracy międzynarodowej, badań statutowych i badań młodych naukowców.


 
UWAGA KOMINIKAT

 
W związku z wprowadzeniem w SGH szczególnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy jednostek organizacyjnych administracji w celu przeciwdziałania w rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, informujemy że wsparcie realizacji projektów będzie odbywało się w trybie zdalnym. 

Pracownicy Działu Obsługi Projektów będą co do zasady wykonywali swoje obowiązki zdalnie. Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną na dotychczasowe służbowe numery stacjonarne (połączenia przychodzące zostały przekierowane).

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym interesantom oraz pracownikom ADOP, nasza obecność w biurze będzie ograniczona do niezbędnego minimum zapewniającego ciągłość działania jednostki. 

Prosimy o ograniczenie wizyt do sytuacji niezbędnych, jak np. podpisanie umów. W przypadku konieczności bezpośredniego kontaktu z nami, prosimy o ustalanie terminów wizyt z opiekunami projektów.

 
 

 Informacje

 

NCN ogłasza szkolenie online dla wnioskodawców

Zapraszamy wszystkich chętnych wnioskodawców na szkolenia online, zaplanowane w dniach 2-4 czerwca 2020 r. Na szkolenie należy się wcześniej zarejestrować, limit miejsc to 500 osób na każdą grupę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej

NCN ogłasza wyniki konkursów Preludium i Opus 18

SZanowni Państwo, miło nam poinformować, że naukowcy SGH ponownie zostali laureatami konkursów NCN. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

więcej

NCN ogłasza konkurs ALPHORN–COVID-19

Narodowe Centrum Nauki ogłasza międzynarodowy konkurs ALPHORN–COVID-19 na polsko-szwajcarskie projekty badawcze poświęcone badaniom nad COVID-19. Konkurs jest organizowany we współpracy ze szwajcarską agencją Swiss National Science Foundation (SNSF).

więcej

Dyrektor NCN o otwartej nauce

O realizowanej przez NCN politce otwartego dostępu do danych naukowych oraz publikacji, które są efektem realizacji badań finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych, mówi Dyrektor NCN.

więcej

KONKURS NA WYBÓR PARTNERA DO PROJEKTÓW BADAWCZYCH

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ogłasza konkurs na wybór partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu unijnego w ramach konkursu POIR Konkurs 2/4.1.4/2019 – Projekty aplikacyjne

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Masz pytanie?
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.