Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
ADMINISTRACJA SGH
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu :
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Oferta CWFiS skierowana do pracowników SGH

2020-05-25 kategoria: informacja 

 Szanowni Państwo!

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników SGH, Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu udostępnia swoją bazę sportową poprzez poniżej przygotowaną ofertę:

 
1) Z myślą o pracownikach dojeżdżających do pracy rowerem, udostępnione zostały prysznice w szatniach w budynku G na poziomie -1: damska - numer 056, męska - numer 010 B. Klucze do szatni wydawane są na portierni na podstawie legitymacji pracowniczej. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o niepozostawianie rzeczy w szatniach.

2) Do końca września, w dni powszednie w godzinach 7-8 oraz 15-18 udostępniona zostaje do użytku pracowników SGH siłownia w budynku G pod warunkiem spełnienia następujących warunków:
- wypełnienie wniosku o upoważnienie do pobierania klucza (druk w załączniku),
- samodzielna dezynfekcja urządzeń i przyrządów po zakończeniu ćwiczenia,
- ograniczenia do 9 osób na siłownię, w tym nie więcej niż 3 osoby na każde z trzech pomieszczeń.
Wnioski można składać mailowo na adres cwfis@sgh.waw.pl lub osobiście w sekretariacie CWFiS (pokój 046). Na ich podstawie będą wydawane upoważnienia do pobierania klucza z portierni.


3) Osoby, które chciałyby skorzystać z konsultacji związanych z rozpisaniem planu treningowego lub też zestawów ćwiczeń służących poprawie kondycji po miesiącach siedzącej pracy zdalnej, prosimy o kontakt z CWFiS w celu ustalenia terminu spotkania z trenerami CWFiS.​

Serdecznie zapraszamy!

 

Archiwum